Kuşadası Tekne Turu

Ana Sayfa     Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası'na gelip de tekne turu yapmadan gitmek olmaz. Bu turlarda Egenin berrak sularında yolculuk etmenin serinliğini yaşarken yeni arkadaşlar ve birbirinden güzel anılarla dönüyorsunuz. Kuşadası & Ahmetbeyli dağlık ve engebeli yapısı ile birbirinden güzel ve değişik koylara sahiptir. Bu koyların bir çoğuna karadan gitmek ancak doğa yürüyüşleri ile olabilmektedir. Kuşadası’na gelenler bu koyları görmek, parıltılı sularında yüzmek isterler. Bunun için en ideali tekne turlarına katılmaktır. Böyle bir tekne turu yapmadan Kuşadası’nı gördüm demeyin. Bugün için bakirliğini hala koruyan bu koyların kumsallarında gezmek, denizlerinde yüzmek tam anlamıyla bir şans.

Tekne Turu'nda doğal plajlarıyla ünlü Claros & Ahmetbeyli bölgesinde 3 değişik koy da yüzme molası verilmektedir. Genellikle yüzme molası için demir atılan koylar Baradan Koyu, Maydanoz Koyu ve Koru Koyudur. Misafirlerimiz tüm gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkarırken, stresten uzak mükemmel bir gün geçireceklerdir..

Kamera ve fotoğraf makinanızı, güneş kreminizi, şapkanızı, plaj havlunuzu ve mayonuzu yanınıza almayı sakın unutmayın ...

Öne Çıkan Turlarımız

Kuşadası Tekne Turları

Egenin eşsiz mavisinin güzelliğini ayrıcalıklı yaşamak istiyenler, Denizkuşu ile eğlenceyi doruklarında yaşamaya varmısınız. Ahmetbeyli’nin güzel koylarında Denizkuşu ile tekne turu bir ayrıcalıktır.

Güzelçamlı Tekne Turları

Yeşil ve Mavinin büyüleyici bir biçimde iç içe geçtiği Dilek Yarımadası (Kalamaki) Milli Parkında hem dinlenerek hemde sınırsız eğlenerek unutulmayacak bir gün sizleri bekliyor.

Balık Turları

Yaz sezonu kapandığında, Kuşadası'nın berrak ve bereketli sularında balık avı turlarımız başlar. İster oluşturduğunuz gruplar ile, ister tek başınıza, ister 2 - 3 kişilk gruplar halinde katılabiliyorsunuz.