Hakkımızda

Ana Sayfa     Hakkımızda

Deniz Kuşu Kuşadası Tekne Turları olarak yarım asırlık bir tecrübenin bize verdiği güvenle, Kuşadası bölgesinde lider olarak başladığımız tekne turlarımızda şu an üç teknemiz ve günlük 260 yolcu kapasitemizle siz değerli misafirlerimize kaliteli ve bütçenize uygun hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Kuşadası’nın eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerinin yanında siz değerli misafirlerimizi deniz ile gökyüzü arasında büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken, mavi ile yeşilin iç içe geçtiği muhteşem güzellikteki koylarda unutamayacağınız bir gün geçirmeniz, eğlencenin ve güneşin tadını çıkarmanız, ve tüm bunları Deniz Kuşu kalitesi ve ayrıcalıklarıyla yaşamanız için sizleri Güvercin Adası’nda demirli teknelerimize davert ediyoruz.

Öne Çıkan Turlarımız

Kuşadası Tekne Turları

Egenin eşsiz mavisinin güzelliğini ayrıcalıklı yaşamak istiyenler, Denizkuşu ile eğlenceyi doruklarında yaşamaya varmısınız. Ahmetbeyli’nin güzel koylarında Denizkuşu ile tekne turu bir ayrıcalıktır.

Güzelçamlı Tekne Turları

Yeşil ve Mavinin büyüleyici bir biçimde iç içe geçtiği Dilek Yarımadası (Kalamaki) Milli Parkında hem dinlenerek hemde sınırsız eğlenerek unutulmayacak bir gün sizleri bekliyor.

Balık Turları

Yaz sezonu kapandığında, Kuşadası'nın berrak ve bereketli sularında balık avı turlarımız başlar. İster oluşturduğunuz gruplar ile, ister tek başınıza, ister 2 - 3 kişilk gruplar halinde katılabiliyorsunuz.